НОВИНИ » 2018 » Квітень » 5 » Навчання настоятелів храмів
12:09
Навчання настоятелів храмів

Наближається одне з найбільших релігійних свят – Великдень. Уже через кілька днів тисячі вірян підуть до храмів святити великодні кошики, де під час святкового богослужіння масово використовуватимуть відкритий вогонь, зокрема свічки, лампадки. Такі заходи потребують особливо обережної поведінки тому, що можуть спричинити загорання.

За даними статистики, щороку виникає близько 30 пожеж в культових спорудах. У відсотковому співвідношенні це менше 1% від загальної кількості пожеж, що виникають в Україні впродовж року, але, навіть за такої невеликої кількості пожеж, матеріальні, духовні та історично-культурні втрати є досить відчутними для суспільства.

Для попередження виникнення надзвичайних подій у храмах під час богослужінь, 4-5 квітня 2018 року на Вараських курсах 3-ї категорії пройшли навчання з пожежної безпеки настоятелі храмів Сарненської єпархії.

У ході навчання фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області довели слухачам вимоги законодавства щодо забезпечення пожежної безпеки в церквах. Настоятелі або відповідальні особи за дотримання протипожежного режиму повинні здійснювати контроль за дотриманням належного рівня безпеки територій храмів та їх приміщень, а також проводити інструктажі з питань пожежної безпеки. Майстер виробничого навчання Віталій Сас наголосив, що записи про проведення інструктажів з питань пожежної безпеки та навчань повинні вноситися у відповідні журнали.

Наприкінці заходу священнослужителі подякували за проведене навчання та запевнили, що виконуватимуть всі настанови задля попередження лиха.

За результатами навчання слухачі отримали посвідчення про проходження навчання з пожежної безпеки.

Сподіваємось, кожен настоятель храму подбає про виконання вимог пожежної безпеки і свята пройдуть безпечно.

Регещук Ніна,

майстер виробничого навчання Вараських курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 180 | Додав: kvu | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]