НОВИНИ » 2018 » Серпень » 2 » Навчання пожежній безпеці у Вараші
15:39
Навчання пожежній безпеці у Вараші

Ще зі школи і вчителі, і батьки вчать нас правил пожежної безпеки, але як свідчить досвід, у спокійному й буденному житті ці знання швидко забуваються, відповідальність і уважність притуплюється, тому, зіткнувшись в обличчя з лихом, ми впадаємо в паніку і не можемо йому протистояти. Особливо важливо завжди бути в „бойовій готовності” керівництву підприємств, навчальних закладів, громадських установ, адже саме на них лежить відповідальність за життя та майно багатьох людей.

Саме тому посадові особи до початку виконання своїх обов’язків і періодично (раз на три роки) проходять навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки.

1-2 серпня 2018 року на базі Вараських курсах 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області майстрами виробничого навчання було проведено одне з таких навчань з керівниками суб’єктів господарювання, закладів загальної середньої та дошкільної освіти. У ході навчання фахівці НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області довели слухачам вимоги законодавства щодо забезпечення пожежної безпеки, а також ознайомили їх з основними вимогами законодавчої та нормативно-правової бази з питань пожежної безпеки. Заняття були цікавими та змістовними, а для кращого засвоєння інформації було використано мультимедійний супровід, продемонстровано різні види вогнегасників.

Головне завдання даного заходу – навчити основним діям під час виникнення пожежі – успішно виконано, але не менш важливо вміти запобігти пожежі і тоді не доведеться застосовувати набуті практичні навички у реальному житті!

Ніна Регещук,
майстер виробничого навчання
Вараських курсів 3 категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 58 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]