НОВИНИ » 2018 » Травень » 11 » Навчання працівників – запорука безпеки
14:52
Навчання працівників – запорука безпеки

У нашій країні людина, її життя, здоров'я і безпека визнаються найвищими соціальними цінностями. Безпека людей та навколишнього середовища, їх захищеність від впливу шкідливих техногенних, природних, екологічних і соціальних факторів є невід’ємною умовою сталого розвитку суспільства.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я 20 % загиблих унаслідок нещасних випадків у мирний час могли б бути врятовані, якби вчасно отримали домедичну допомогу.

Працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області приділяють багато уваги навчанню працівників суб’єктів господарювання основам та правилам надання домедичної допомоги.

На початку травня фахівці НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області були запрошені керівниками МПП „Моріон”, ФОП „Южаков С.Ю”, МСК „Сокіл”, ПАТ „Рівнегаз” для проведення занять з протипожежної безпеки та надання домедичної допомоги постраждалим у НС. Заступник завідувача обласних та м. Рівне курсів ІІ категорії Андрій Мощук, майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки Віталій Сас навчали персонал підприємств правилам пожежної безпеки та користування вогнегасниками. Майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки Олена Мамчур провела практичні заняття з надання домедичної допомоги постраждалим у надзвичайних ситуаціях, адже готовність до дій у невідкладній ситуації з використанням знань з домедичної допомоги є одним із основних чинників зниження ризику загинути чи отримати тяжкі ускладнення від різноманітних уражень.

Практика і досвід надзвичайних ситуацій, які трапились на території України, свідчить про те, що там, де управлінський склад і населення проявили психологічну стійкість, згуртованість, вміння прийняти правильне рішення в екстремальній ситуації, не допустили паніки, там завжди було менше жертв та значних матеріальних збитків. Саме для цього потрібно систематично працювати над оволодінням навичок гасіння пожеж та надання домедичної допомоги постраждалим у надзвичайних ситуаціях.

Олена Мамчур,
майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 142 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]