НОВИНИ » 2018 » Лютий » 2 » Навчання продовжується
14:59
Навчання продовжується

На виконання Плану комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2018 рік з 29 січня по 2 лютого 2018 року було організовано навчання керівників управлінь (відділів) освіти райдержадміністрацій, виконкомів рад міст обласного значення.

Під час проведення занять до учасників навчального процесу були доведені законодавчі та нормативно-правові акти, що забезпечують реалізацію політики держави у сфері цивільного захисту. Зокрема, ознайомлено з організацією зв'язку, оповіщення та інформування у сфері цивільного захисту; укриттям населення в захисних спорудах; організацією та порядком проведення евакуаційних заходів у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій; методикою підготовки та порядком проведення Дня цивільного захисту; навчанням працівників управлінь (відділів) освіти райдержадміністрацій, виконкомів рад міст обласного значення діям у надзвичайних ситуаціях.

Питання, що висвітлювались, викликали зацікавленість у слухачів. Під час занять вони мали змогу поставити численні запитання щодо практичного втілення у життя вимог чинного законодавства.

Педагогічні працівники Центру надавали керівникам освітніх установ вичерпні консультації та необхідну методичну допомогу.

На завершення навчального процесу, з метою засвоєння набутих знань, був проведений тестовий контроль.

Віктор Зайда,
викладач обласних курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 117 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]