НОВИНИ » 2018 » Лютий » 19 » Навчання у сфері цивільного захисту
15:58
Навчання у сфері цивільного захисту

У Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області, на виконання Плану комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2018 рік, з 12 лютого по 16 лютого 2018 року проходили функціональне навчання керівники органів місцевого самоврядування.

В ході навчання слухачам довели нормативно-правові акти, що забезпечують реалізацію політики держави у сфері цивільного захисту, дали поняття про надзвичайні ситуації мирного часу, їх класифікацію за масштабами, розповсюдженням та характером явищ, вплив їх наслідків на життєдіяльність населення та суб’єктів господарювання, а також довели інформацію про можливі НС і про потенційно небезпечні об’єкти області.

Зокрема, начальник Центру, Сергій Вовчук, наголосив, що цивільний захист є актуальним, у зв’язку з подіями, що відбуваються на Сході країни та звернув увагу слухачів на особливості планування евакуації осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Педагогічні працівники Центру надавали керівникам органів місцевого самоврядування вичерпні консультації та необхідну методичну допомогу.

На завершення навчального процесу, з метою засвоєння набутих знань, було проведено тестовий контроль.

Алла Тищенко,
методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської

Переглядів: 65 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]