НОВИНИ » 2017 » Жовтень » 20 » Навчання вчителів предмета „Захист Вітчизни” правилам пожежної безпеки
09:27
Навчання вчителів предмета „Захист Вітчизни” правилам пожежної безпеки

У рамках співпраці з Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти 19 жовтня 2017 року на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області відбулося заняття для вчителів предмета „Захист Вітчизни” з теми „Правила пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України”.

Під час навчання було доведено Наказ Міністерства освіти і науки України від 15.08.2016 року № 974 „Про затвердження Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України”, вивчено заходи пожежної безпеки в навчальних закладах, доведено алгоритм дій вчителів під час евакуації учнів у разі виникнення пожежі, а також були вивчені ситуації, що приводять до виникнення пожеж в приміщеннях РОІППО.

Керівник групи Наталія Харченко, кандидат педагогічних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри природничо-математичної освіти подякувала майстру виробничого навчання циклу практичної підготовки за змістовне проведення заняття.

Сас Віталій,
майстер виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 108 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]