НОВИНИ » 2017 » Жовтень » 6 » Навчання з питань пожежної безпеки
12:33
Навчання з питань пожежної безпеки

У зв’язку зі збільшенням кількості виникнення пожеж в оздоровчих таборах та гуртожитках 3-4 жовтня 2017 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області було проведено навчання з питань пожежної безпеки з працівниками Рівненського державного гуманітарного університету.

У навчанні взяли участь 19 осіб професорсько-викладацького складу університету. Під час навчання було доведено Наказ Міністерства освіти і науки України від 15.08.2016 року № 974 „Про затвердження Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України”, вивчено заходи пожежної безпеки в навчальних закладах, практично відпрацьовано дії посадових осіб у разі виникнення пожежі та закріплено знання щодо порядку евакуації учасників навчально-виховного процесу та працівників галузі освіти з приміщень навчального закладу.

Перший проректор РДГУ Роман Павелків відмітив, що в майбутньому такі навчання будуть проводитися з усіма працівниками закладу та практично відпрацьовуватимуться в ході об’єктових тренувань з питань ЦЗ.

Віталій Сас,
майстер виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 127 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]