НОВИНИ » 2017 » Липень » 21 » Небезпека під час грози і як уникнути неприємностей?
15:22
Небезпека під час грози і як уникнути неприємностей?

Цього літа більшість дощів супроводжуються грозами. Стихія непередбачувана і, хоча природа грози вивчена вже досить добре, не всі знають, як максимально убезпечити себе від удару блискавки.

20 липня 2017 року працівниками Кузнецовських курсів 3 категорії Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області було розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт з питань цивільного захисту. Основним завданням заходу, було навчити слухачів правильної поведінки під час грози.

За статистикою кожної секунди на нашій планеті блискавка влучає в людину. Потрапити в грозу можна за різних обставин: у місті, в полі, в лісі, на річці.

Інформацію про те, як поводитись під час грози, які запобіжні заходи приймати в таких ситуаціях розповіли працівникам комунального підприємства „Житлокомунсервіс” м. Вараш. Були розглянуті питання щодо небезпеки блискавки: у воді, в лісі, в полі, в автомобілі, під час користування стільниковим та мобільним телефоном.

Також зверталась увага на кульову блискавку. На жаль її природа до цих пір не зрозуміла. Відомо, що вона проникає в будинки через труби, відкриті вікна, двері, через розетки.

Безумовно гроза – це явище, яке повністю відповідає своїй назві. Як правило, при грозі випадають інтенсивні зливові опади, нерідко град, спостерігається посилення вітру, часто до шквалу.

Врятувати себе та допомогти іншим можливо тільки тоді, коли знаєш, як себе поводити в екстремальній ситуації.

На завершення, присутнім був представлений фільм „Природні надзвичайні ситуації”, розроблений і створений фахівцями Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області. Глядачі запевнили, що ці кадри та знання залишаться в їхній пам’яті та ніколи не стануть зайвими.

Ніна Регещук,
майстер виробничого навчання Кузнецовських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 102 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]