НОВИНИ » 2017 » Вересень » 11 » Незабутнє святкування
15:50
Незабутнє святкування

9 вересня 2017 року з особливою урочистістю місто Вараш святкувало свою 44-ту річницю. Відзначати своє головне свято варашівці та гості міста почали з розважальної програми, яку підготували фахівці сфери Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Зокрема, вони провели виступи-змагання за міжнародним форматом FCC (Firefighter Combat Challenge), вправно і оперативно виконували вправи з фізичним навантаженням, протягли рукавну лінію і гасили умовну пожежу, а також рятували умовно потерпілого із зони небезпеки.

Рятувальники демонстрували спецінструменти для порятунку травмованих під час дорожньо-транспортних пригод, алгоритм користування вогнегасниками та запропонували спробувати гасити полум’я всім охочим. Найбільш переповненим „атракціоном” став пожежний автомобіль, зі стріли якого діти мали можливість здійснити операцію самопорятунку за допомогою Куба життя. Знайшлись сміливці, які виявили бажання спробувати себе у ролі рятувальника та у спецодязі подолати смугу перешкод. Найменші та найсміливіші гості свята були нагороджені приємними подарунками.

Під час святкування працівники Кузнецовських курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області розгорнули мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Фахівці Кузнецовських курсів ознайомили громадян з діями в умовах надзвичайних ситуацій, поширювали пам’ятки застережного характеру, демонстрували мультфільми повчального змісту та фільми, створені педагогічними працівниками НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, провели інструктаж з надання домедичної допомоги з практичним відпрацюванням штучного дихання і непрямого масажу серця на манекені-тренажері.

До найменших гостей працівники курсів в цікавій та доступній формі донесли основні правила безпеки, яких необхідно дотримуватись у повсякденному житті. Здобуті знання були закріплені під час проведення вікторини. За активну участь в естафетах, іграх та конкурсах діти отримали від працівників курсів солодкі подарунки.

Подібний захід жителі м. Вараш побачили вперше, але завдяки співпраці працівників ГУ ДСНС України у Рівненській області, НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, відділу культури та відділу з питань НС Вараської міської ради запам’ятають його надовго.

Ніна Регещук,
майстер виробничого навчання Кузнецовських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 102 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]