НОВИНИ » 2017 » Грудень » 29 » Новорічне привітання
13:50
Новорічне привітання

Новорічні свята- вісники оновлення, мрій і сподівань, що дарують життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань.

29 грудня 2017 року Сергій Крук, начальник Головного управління ДСНС України у Рівненській області генерал-майор служби ЦЗ, завітавши до Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області, щиро привітав колектив з наступаючими святами -Новим роком і Різдвом Христовим. 

Зокрема, відмітив, що сьогодні колектив Центру - це досвідчені,  високопрофесійні кадри у сфері цивільного захисту, які плідно працюють на ниві навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Начальник центру, полковник служби ЦЗ Сергій Вовчук приєднався до привітання та зазначив, що наші здобутки є спільними і в подальшій перспективі мають здійснюватись в єдиному прагненні до модернізації навчально-методичної роботи.

2017 рік  для нашої навчально-методичної установи був роком пошуку нових форм, методів роботи, співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, навчальних закладів, волонтерських та громадських організацій. Досвідчений та згуртований колектив Центру впроваджує передовий досвід в освітній сфері діяльності ДСНС України, прагне відповідати вимогам сучасності та докладає зусилля для забезпечення керівного складу, фахівців цивільного захисту та населення комплексом знань і навичок умілих дій у надзвичайних ситуаціях в складних умовах  внутрішньополітичних обставин та сучасного техногенного середовища.

Кожен член  колективу  вкладає майстерність та часточку своєї душі у важливу справу – освіту у сфері цивільного захисту.

Нині, згадуючи досягнуті надбання, ми висловлюємо слова вдячності за багаторічну співпрацю працівникам Головного управління  ДСНС України у Рівненській області.

Наталія Яковець,
завідувач обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 252 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]