НОВИНИ » 2018 » Травень » 30 » Об’єктове навчання з питань ЦЗ у КЗ „Острозька обласна психіатрична лікарня”
17:09
Об’єктове навчання з питань ЦЗ у КЗ „Острозька обласна психіатрична лікарня”

30 травня 2018 року на базі КЗ „Острозька обласна психіатрична лікарня” Рівненської обласної ради було проведено об’єктове навчання з питань ЦЗ з теми „Дії керівного складу, працівників формувань цивільного захисту та персоналу КЗ „Острозька обласна психіатрична лікарня” РОР при виникненні надзвичайної ситуації”. На тренуваннях було відпрацьовано ввідну з виявлення підозрілого предмету на території лікарні.

До проведення об’єктового тренування залучались органи управління ЦЗ; формувань ЦЗ та працівники.

Напередодні були відпрацьовані плануючі документи, поставлені завдання тренувань є доцільні, оскільки імовірність модельованої ситуації досить висока.

Органи управління, працівники формувань ЦЗ, які залучались до тренування, справилися з поставленими завданнями, отримали певні навички в організації та проведенні заходів щодо організації запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Чітко була налагоджена робота з оповіщення керівного складу ЦЗ, працівників формувань ЦЗ, персоналу лікарні та проведена евакуація.

Формування ЦЗ міста своєчасно прибули на місце імовірної НС та діяли чітко згідно до типових інструкцій та правил при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. До тренування було залучено 70% складу формувань ЦЗ.

Ярослав Андросюк,
завідувач Острозьких курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 103 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]