НОВИНИ » 2018 » Листопад » 26 » Обмінюємось досвідом
17:15
Обмінюємось досвідом

У ході Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, який проходить у всіх закладах загальної середньої та дошкільної освіти проходять семінари з питань цивільного захисту.

Так, на базі опорного з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності закладу загальної середньої освіти Рокитнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 нещодавно відбувся семінар для відповідальних осіб з питань цивільного захисту закладів загальної освіти району.

Гостям презентувала школу в.о. директора Світлана Аксьонова, також досвідом впровадження заходів з цивільного захисту поділилась заступник директора Світлана Кушнір.

Особливу увагу приділили презентації навчально-методичного кабінету опорного з питань ЦЗ та БЖД закладу середньої освіти, в якому зібрані методичні матеріали для проведення занять з предметів „Основи здоров’я”, „Захист Вітчизни” та зразки засобів індивідуального захисту.

На захід запросили представника структурного підрозділу Головного управління ДСНС України у Рівненській області - інспектора відділення запобігання НС ЦЗ ДПРЗ-5 Андрія Бричка, який виступив з питанням організації протипожежного захисту в освітніх закладах.

Завідувач навчально-консультаційним пунктом у м. Сарни продемонстрував досвід роботи опорного закладу з цивільного захисту Вараської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 та довів вимоги Положення про опорний з питань цивільного закладу і безпеки життєдіяльності заклад загальної середньої освіти.

Загалом семінар пройшов цікаво й насичено та завершився жвавою дискусією і обміном думками щодо організації заходів з цивільного захисту у закладах освіти.

Володимир Денисюк,
завідувач навчально-консультаційним пунктом у м. Сарни
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 33 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]