НОВИНИ » 2018 » Жовтень » 12 » Огляд-конкурс консультаційних пунктів на завершальному етапі
09:17
Огляд-конкурс консультаційних пунктів на завершальному етапі

В області продовжується огляд-конкурс діяльності консультаційних пунктів з питань цивільного захисту, що створені при органах місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громадах та житлово-експлуатаційних організаціях усіх форм власності.

Огляд-конкурс проводиться на виконання рішення засідання комісії з питань ТЕБ та НС Рівненської області від 19.08.2018.

З метою якісного проведення огляду-конкурсу, з урахуванням змін, що відбулися у чинному законодавстві з питань цивільного захисту, першим заступником голови облдержадміністрації затверджено Положення про проведення огляду-конкурсу діяльності консультаційних пунктів з питань цивільного захисту у Рівненській області.

Огляд-конкурс діяльності консультаційних пунктів проводиться з метою:

вивчення стану проведення навчання діям у надзвичайних ситуаціях населення за місцем проживання;

покращення рівня надання консультацій з питань захисту та дій в умовах можливих надзвичайних ситуацій;

розповсюдження інформаційних пам’яток, листівок, буклетів, посібників, перегляду і прослуховування спеціальних відео- та аудіоматеріалів щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях;

удосконалення навчальної матеріально-технічної бази консультаційних пунктів;

забезпечення умов для самостійного вивчення населенням правил поведінки та дій в умовах надзвичайних ситуацій.


 

Огляд конкурс розпочався у серпні поточного руку і на даний час добігає свого логічного завершення – здійснення аналізу наданих комісіями районів, міст, об’єднаних територіальних громад узагальнених результатів та копій протоколів проведення оглядів-конкурсів і фотоматеріалів.

Аналіз здійснює Робоча група, до складу якої призначено працівників Головного управління ДСНС України в Рівненській області і Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області.

До 01 листопада 2018 року Робоча група визначить три переможці огляду-конкурсу. Матеріали кращого досвіду діяльності консультаційних пунктів буде розміщено у мережі Інтернет з метою його розповсюдження.

Як зазначив Сергій Вовчук, начальник навчально-методичного центру полковник служби ЦЗ, саме завдяки якісному проведенню таких оглядів-конкурсів відбувається суттєвий вплив на рівень навчання у сфері цивільного захисту населення за місцем проживання.

Наталія Кособуцька,
методист курсів
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 43 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]