НОВИНИ » 2018 » Вересень » 28 » ОСВІТЯНИ ПРОДОВЖУЮТЬ ВИВЧАТИ ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ
15:53
ОСВІТЯНИ ПРОДОВЖУЮТЬ ВИВЧАТИ ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ

У період з 25 по 28 вересня 2018 року в рамках проведення функціонального навчання в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області свою кваліфікацію підвищували директори загальноосвітніх навчальних закладів області. Навчання проводилося згідно з „Планом комплектування слухачами НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області у сфері цивільного захисту на 2018 рік”.

Під час проведення занять досвідчені викладачі центру ознайомили учасників навчального процесу: із основними заходами захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій; змістом функціонування єдиної державної системи цивільного захисту; організацією зв'язку, оповіщення та інформування у сфері цивільного захисту; укриттям населення в захисних спорудах; радіаційним і хімічним захистом населення і територій; організацією та порядком проведення евакуаційних заходів у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

Питання захисту працівників та учасників навчально-виховного процесу від вражаючих чинників надзвичайних ситуацій, розробки необхідної документації з цивільного захисту у навчальному закладі, проведення практичної підготовки з персоналом навчального закладу та учнями в ході Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності висвітлювались у формі практичних занять.

На завершальному етапі навчань слухачі були розділені на окремі групи, де отримали різні ввідні, за якими необхідно було прийняти рішення та скласти алгоритм дій керівника на випадок виникнення НС в навчальному закладі. Кожен з учасників груп мав нагоду висловити свою точку зору. Поставлені завдання слухачами були успішно реалізовані.

Віктор Зейда, Володимир Павлюк,
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 42 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]