НОВИНИ » 2018 » Листопад » 26 » Освітяни Сарненського району розповсюджують передовий досвід
17:25
Освітяни Сарненського району розповсюджують передовий досвід

23 листопада 2018 року у Сарненському районі на базі опорного закладу з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Люхчанської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів був проведений районний семінар відповідальних з питань цивільного захисту закладів освіти. Перед початком роботи семінару в.о директора школи Ольга Сосюк ознайомила колег із освітнім закладом і роботою шкільного музею.

Фахівець Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області презентував учасникам семінару відеоролик про діяльність опорного закладу з питань ЦЗ та БЖД Вараської ЗОШ №4.

Під час семінару учасники ділились досвідом з проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності з теми „Безпека у наших руках”. Особливий інтерес викликав досвід роботи та організація освітнього процесу вчителя предмету „Основи здоров’я” Олени Бриж, котра продемонструвала проведення інтелектуальних ігор „Безпека – це запорука життя”, „Як не потрапити на „гачок”, „Чи знаєте Ви”, „Безпека в запитаннях і відповідях”, а також дитячі презентації з теми „Я здорова людина”.

За участю учнів старших класів був проведений тренінг „Небезпека ранніх статевих стосунків, маніпуляції, тиск”, котрий закінчився театральною виставою.

На завершення заходу відбулося практичне відпрацювання дій учасників освітнього процесу за сигналом „Увага всім!” при виявленні вибухового предмету в приміщенні школи та проведення евакозаходів.

Володимир Денисюк,
завідувач НКП у м. Сарнах
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської

Переглядів: 22 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]