НОВИНИ » 2018 » Березень » 16 » Перевірка навчально-методичної діяльності Острозьких курсів 3 категорії
15:52
Перевірка навчально-методичної діяльності Острозьких курсів 3 категорії

На виконання Плану роботи НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області на 2018 рік, 16 березня комісією у складі працівників Центру була проведена перевірка навчально-методичної діяльності Острозьких курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.

Під час роботи комісії було звернено увагу на організацію та проведення занять зі слухачами. Згідно з розкладом, на час перевірки було організовано заняття з групою „Керівники та особи, які очолюють штаби керівництва спеціальних об’єктових навчань, тренувань”. Заняття проводив майстер виробничого навчання Володимир Ясеньчук.

Здійснено перевірку документації педагогічних працівників курсів: посадові інструкції, плани робіт, розклади проведення занять, відповідні графіки та програми, наявність мультимедійного обладнання та його використання під час проведення навчальних заходів.

Звернено увагу на наявність керівних документів установ державного та регіонального рівня (накази, розпорядження МВС, ДСНС України, Інституту Державного управління у сфері ЦЗ, навчально-методичного центру та інші).

Комісією встановлено, що облікова та звітна документація ведеться. Заняття організовані та проводяться на належному рівні з використанням мультимедійного супроводу. Практично для усіх тем функціонального навчання підібрані навчальні фільми, слайди, відеоматеріали.

Фахівцями Острозьких курсів спільно з виконавчим комітетом Острозької міської ради видано пам’ятки про правила безпеки життєдіяльності в осінньо-зимовий період.

Крім того, налагоджено активну співпрацю з засобами масової інформації, зокрема, з редакціями районних газет, у яких висвітлюються заходи, що проводяться працівниками курсів, а також поради населенню з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

В ході перевірки завідувачу курсів, Ярославу Андросюку, надані практичні поради щодо вдосконалення навчально-матеріальної бази, облаштування навчальних аудиторій, порядку введення службової документації та налагодження більш тісної співпраці з місцевими органами влади, підприємцями, установами та організаціями.

Андрій Клещевніков,
заступник начальника центру з навчальної на виробничої роботи НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 134 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]