НОВИНИ » 2018 » Грудень » 28 » Підбиваємо підсумки року, що минає
15:30
Підбиваємо підсумки року, що минає

Передноворічні дні 2018 року надзвичайно насичені різноманітними заходами для педагогічних працівників Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області.

Зокрема, 27 грудня 2018 року відбувся День професійної майстерності та засідання педагогічної ради Центру.

 

У ході Дня професійної майстерності педагогічні працівники Центру ознайомилися з організацією діяльності консультаційного пункту з питань цивільного захисту, що діє при ЖКП „Галицьке” м. Рівне, а саме, з документацією консультаційного пункту та поліграфічними матеріалами, що забезпечують проведення просвітницької роботи з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності з населенням, яке поживає в зоні відповідальності житлово-експлуатаційного підприємства. Принагідно методисти Центру роздавали громадянам листівки з актуальними для сьогодення матеріалами.

Згодом на базі навчально-методичного центру педпрацівниками було проведено ряд занять з метою підвищення педагогічної майстерності, обміну досвідом щодо методики проведення занять, відповідності поданих матеріалів вимогам чинного законодавства у сфері цивільного захисту.

Основним питанням педагогічної ради Центру було підбиття підсумків діяльності у 2018 році та визначення пріоритетних напрямків на 2019 рік.

Сергій Вовчук начальник Центру полковник служби ЦЗ відзначив, що колектив досягнув хороших показників у роботі за 2018 рік, але у 2019 році Державна служба України з надзвичайних ситуацій ставить нові завдання, актуальні для непростих умов функціонування держави, в тому числі, значне покращення проведення практичних заходів з питань цивільного захисту на суб’єктах господарювання.

Також начальник центру вручив грамоти Головного управління ДСНС України у Рівненській області за вагомий внесок в організацію проведення навчання населення та досягнення позитивних результатів у службовій діяльності педпрацівникам Центру Аллі Скомаровській, начальнику циклу практичної підготовки підполковнику служби ЦЗ, та Володимиру Павлюку, викладачу обласних курсів Центру.

Колектив навчально-методичного центру з упевненістю крокує у майбутнє, виконуючи поставлені завдання щодо підготовки керівного складу та фахівців, а також населення з питань організації заходів цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях.

Наталія Кособуцька,
методист обласних курсів
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 45 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]