НОВИНИ » 2017 » Грудень » 27 » Підсумкове засідання педагогічної ради НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області
17:46
Підсумкове засідання педагогічної ради НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

26 грудня 2017 року працівники навчально-методичного центру прибули на чергове засідання педагогічної ради.

Першим заходом була участь педпрацівників у показовому спеціальному об’єктовому тренуванні формувань цивільного захисту з теми „Дії керівного складу та працівників об'єктових формувань ЦЗ ТВД „Поліссяхліб” у випадку техногенної аварії (припинення подачі газу та електроенергії внаслідок вибуху газу в хлібопекарні печі)".  Роботу з підготовки даного практичного навчання з питань цивільного захисту виконали майстри виробничого навчання циклу практичної підготовки під керівництвом підполковника служби ЦЗ Алли Скомаровської.

Найбільш об’ємним питанням порядку денного було „Про підбиття підсумків організації навчально-методичної роботи Центру у 2017 році та завдання на 2018 рік”. Основним доповідачем з цього питання був завідувач обласних та м. Рівне курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії Олександр Пархомей.

Начальник центру полковник служби ЦЗ Сергій Вовчук проаналізував діяльність усіх структурних підрозділів за звітний період та окреслив головні аспекти роботи у 2018 році. Зокрема, довів до присутніх зміст листа ДСНС України від 10.12.2017 № 03-18228/161 „Про підсумки діяльності навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності областей, м. Києва у 2017 році” та детально зупинився на першочергових завданнях, на яких необхідно зосередити зусилля колективу у наступаючому році.

На засіданні розглядалися ряд організаційних питань, що забезпечать успішне виконання функціональних завдань нашої навчально-методичної установи, та дозволить з оптимізмом розпочати 2018 рік.

Наталія Кособуцька,
методист обласних курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 152 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]