НОВИНИ » 2018 » Травень » 11 » підвищення ефективності роботи рівненських рятувальників
17:27
підвищення ефективності роботи рівненських рятувальників

11 травня 2018 року рівненськими рятувальниками і представниками органів влади та місцевого самоврядування було проведено робочу зустріч по вирішенню основних завдань, щодо завершення до кінця 2018 року будівництва пожежного депо в обласному центрі, адже будівництво розпочалося у 1991 році і триває по сьогоднішній день. За ініціативи голови Рівненської обласної державної адміністрації та за активної підтримки Міністерства внутрішніх справ, Держслужби з надзвичайних ситуацій, а також виділення коштів з обласного та міського бюджетів, було відновлено належне фінансування будівництва недобудованого пожежного депо.

Представникам влади було предомнстровано два новеньких спецавтомобіля, які оснащені найновішим, за останнім словом техніки рятувальним обладнанням.

Автомобіль САРМ-Л, що був отриманий від ДСНС у рамках проекту «підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями» з Німецьким товариством міжнародного співробітництва. Автомобіль оснащений спеціальним гідравлічним та пожежно-рятувальним обладнанням, що відповідає європейським стандартам. Також його можна використовувати для сповіщення населення про надзвичайну ситуацію, організацію радіозв’язку в радіусі 20 км, гасіння пожежі та надання домедичної допомоги постраждалим до прибуття швидкої. Автомобіль першої допомоги (АПД-2), що був придбаний обласним управлінням ДСНС за рахунок коштів Рівненської міської ради, які були виділенні відповідним рішенням. АПД-2 - це основний пожежний автомобіль загального призначення. Автоцистерна легкого типу призначена для доставки до місця виклику оперативного розрахунку, засобів пожежогасіння, пожежно-технічного обладнання, гасіння пожеж водою та повітряно-механічною піною, виконання аварійно-рятувальних робіт.

 
 

По закінченню заходу представники влади та місцевого самоврядування пообіцяли усіляку співпрацю та відмітили високий рівень готовності Служби порятунку Рівненщини до виконання завдань за призначення.

Гарного настрою додав виступ Естрадного оркестру оперативно-рятувальної служби ДСНС України, котрий відбувся о 18 год. у Міському Будинку Культури / Рівне.

Василь Кірпічніков,
завідувач кабінету навчального ІТ
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 126 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]