НОВИНИ » 2018 » Грудень » 5 » Підвищення кваліфікації – надійне підґрунтя для педагогічної діяльності
10:09
Підвищення кваліфікації – надійне підґрунтя для педагогічної діяльності

Розпочато роботу з питань підвищення кваліфікації педагогічних працівників Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області. Адже, за вимогами Методичних рекомендацій з організації роботи атестаційних комісій щодо атестації педагогічних працівників навчальних закладів цивільного захисту, навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту (лист ДСНС України від 30.01.2017 № 02-1223/285), умовою чергової атестації педагогічних працівників є обов'язкове проходження не рідше одного разу на п'ять років підвищення кваліфікації.

Оскільки, в складі Національного університету водного господарства та природокористування функціонує Інститут післядипломної освіти, його і обрали педагогічні працівники Центру базою для здійснення перепідготовки.

Ректором НУВГП було затверджено Навчальну програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників НМЦ сфери ЦЗ і погоджено з директором ІПО НУВГП та завідувачем кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності університету.

Програма передбачає тривалість навчання - 108 академічних годин (три тижні). Спрямована на удосконалення професійної підготовки педагогічних працівників з метою реалізації у професійній діяльності вимог нормативно - правових актів з питань освіти, організації та проведення функціонального навчання у сфері ЦЗ і стандартів вищої освіти. Зміст програми розкривається трьома навчальними модулями: соціально-гуманітарним, психолого-педагогічним та професійним.

Керівником групи є завідувач кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності НУВГП Віктор Филипчук, доктор технічних наук, професор. Фахівців Центру поєднує багаторічна співпраця з науковцями саме цієї кафедри університету, адже вони є членами Обласної науково-методичної ради з ЦЗ, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань.

4 грудня 2018 року, успішно пройшовши вступний тестовий контроль, педагогічні працівники отримали також завдання для підготовки Випускної роботи. За дорученням Сергія Вовчука, начальника навчально-методичного центру полковника служби ЦЗ, фахівцям кафедри було презентовано методичний посібник „Організація заходів цивільного захисту”, автор якого Сергій Крук, начальник ГУ ДСНС України у Рівненській області генерал-майор служби ЦЗ.

Сподіваємось, що знання, отримані під час підвищення кваліфікації, стануть надійним підґрунтям методичного забезпечення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Наталія Яковець,
завідувач обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 31 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]