НОВИНИ » 2017 » Жовтень » 13 » Підвищуємо рівень просвіти населення з питань цивільного захисту через роботу мобільних навчально-консультаційних пунктів
14:27
Підвищуємо рівень просвіти населення з питань цивільного захисту через роботу мобільних навчально-консультаційних пунктів

Захист населення від надзвичайних ситуацій є головним завданням Єдиної державної системи цивільного захисту. Одним з основних прийомів захисту громадян є добре організована пропаганда знань у сфері ЦЗ. Основна мета пропагандистських заходів полягає у тому, щоб навчити населення діям у будь-якій екстремальній ситуації. Кожен громадянин повинен добре знати сигнали цивільного захисту, способи та засоби як колективного, так і індивідуального захисту, а також вміти надавати допомогу собі та іншим людям.

13 жовтня 2017 року працівниками Острозьких курсів 3-ої категорії на території Межирицької сільської ради Острозького району було розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Під час роботи пункту громадянам надано консультації з питань захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню й ліквідації. Окремо було звернуто увагу на порядок дій у разі виявлення підозрілих і вибухонебезпечних предметів, дотримання правил пожежної безпеки під час перебування в лісопаркових зонах, на сільськогосподарських угіддях.

Для проведення просвітницької роботи серед мешканців розповсюджено буклети та пам’ятки з інформацією застережного характеру та надано поради фахівців як діяти в екстремальних ситуаціях.

Ярослав Андросюк,

завідувач Острозькими курсами 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 119 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]