НОВИНИ » 2018 » Травень » 21 » Подяка з нагоди Дня науки
17:10
Подяка з нагоди Дня науки

День науки в Україні традиційно відзначається у третю суботу травня (цьогоріч – це 19 травня 2018 року). Цей день святкують співробітники 160 наукових установ та 36 організацій дослідно-виробничої бази, які входять до складу Національної академії наук України, а також усі науковці, які працюють у закладах вищої освіти.

21 травня 2018 року у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти було проведено урочистий захід з нагоди Дня науки з відзначенням кращих науковців, педагогів-дослідників року. У різних номінаціях за підсумками наукової діяльності та дослідно-експерементальної роботи у 2017-2018 навчальному році грамотами РОІППО було нагороджено кращих працівників-науковців Інституту та педагогів інших закладів освіти.

На запрошення Інституту у згаданому вище заході взяли участь методисти обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту і безпеки життєдіяльності Рівненської області.

Колективу методичного кабінету оголосили подяку за якісний науково-методичний супровід з підвищення професійної компетентності педагогічних працівників закладів освіти Рівненщини, розвиток, розробку та апробацію інноваційних педагогічних, виховних та управлінських технологій, тісну співпрацю у післядипломній освіті.

Наталія Зищук,
методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 53 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]