НОВИНИ » 2018 » Травень » 2 » Показовий день цивільного захисту
11:58
Показовий день цивільного захисту

Нещодавно на базі опорного закладу з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено семінар для керівників та відповідальних осіб з питань ЦЗ закладів загальної середньої освіти Березнівського району.

Адміністрацією та учнями школи були продемонстровані показові заходи Дня ЦЗ. Присутні спостерігали за чіткими діями педагогів та школярів при оголошенні термінової евакуації, ознайомилися з показовим гасінням умовної пожежі та роботою спеціального обладнання і техніки продемонстрованої працівниками ДПРЧ-9. Зацікавила присутніх і демонстрація зразків небезпечних вибухових предметів та захисного обладнання. Наприкінці тренування було проведено військово-спортивну комбіновану естафету з учнями старших класів.

На базі школі створено кабінет-музей з питань надзвичайних ситуацій з масштабними експозиціями присвяченими роботі рятувальників, де діти можуть ознайомитися з історією та сьогоденням пожежної охорони.

До заходу долучився майстер виробничого навчання Навчально-методичного центру цивільного захист та безпеки життєдіяльності Рівненської області, котрий звернув увагу присутніх керівників ЗНЗ Березнівського району на доцільність використання методичних рекомендацій, пам’яток та відеоматеріалів розміщених на сайті НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області у підготовці практичних заходів. Під час обговорення підсумків показового практичного заходу керівники ЗОШ отримали фахові відповіді на проблемні питання з організації та ведення питань ЦЗ у закладах.

Ігор Кільченко,
майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 110 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]