НОВИНИ » 2017 » Вересень » 21 » Пожежна безпека при користуванні електрообігрівачами
12:52
Пожежна безпека при користуванні електрообігрівачами

Найбільшими цінностями людини є її життя та здоров’я, тому кожен повинен подбати про свою безпеку сам. Сучасний побут насичений різноманітними електроприладами, які в разі неправильної експлуатації, пошкодження, роботи в аварійних режимах здатні призвести до виникнення пожежі. Особливо небезпечне коротке замикання, яке виникає при сполученні з оголених ділянок двох проводів (з пошкодженою ізоляцією). Особливо це стосується приладів опалення приміщень. Адже з настанням перших осінніх холодів більшість людей зустрічаються з проблемою опалення свого житла та робочих кабінетів. Щоб забезпечити себе теплом і комфортом ми використовуємо опалювальні прилади: електрообігрівачі, печі, каміни, а дехто, навіть, газові плити.

У зв’язку з цим 20 вересня 2017 року фахівцями Здолбунівських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області та фахівцем з питань цивільного захисту станції Здолбунів Віктором Совою був розгорнутий мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях на території залізничного вокзалу.

Основною тематикою роботи пункту було довести інформацію про:

правила пожежної безпеки при експлуатації електронагрівальних приладів; дії при виникненні пожежі;

евакуація при виникненні надзвичайної ситуації.

Під час роботи пункту усім бажаючим була надана інформація з питань безпеки життєдіяльності, розповсюджені пам’ятки та буклети щодо пожежної безпеки при користуванні електрообігрівачами.

Інформаційно-методичні матеріали надали фахівці Обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.

Сергій Степанюк,
майстер виробничого навчання Здолбунівських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.

Переглядів: 108 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]