НОВИНИ » 2018 » Лютий » 15 » Працівники Рівненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області підвищують кваліфікацію з питань цивільного захисту
16:04
Працівники Рівненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області підвищують кваліфікацію з питань цивільного захисту

Для підвищення професійного рівня під час проведення службової підготовки з питань цивільного захисту, за планом теоретичного навчання, у Рівненському відділі поліції ГУНП в Рівненській області викладачем Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області була проведена лекція з теми „Основні поняття про надзвичайні ситуації та системи оповіщення. Засоби індивідуального і колективного захисту. Небезпечні чинники виробничих аварій, їх вплив на екологічну безпеку та безпеку життя і здоров’я людей. Алгоритм дій поліцейських за сигналами цивільного захисту”.

Фахівець проінформував особовий склад управління про надзвичайні ситуації мирного часу, їх класифікацію за масштабами, розповсюдженням і характером явищ, вплив їх наслідків на життєдіяльність населення та особового складу поліції, а також довів інформацію про можливі НС на потенційно небезпечних об’єктах, що знаходяться на території Рівненської області.

Окремо увагу було звернено на алгоритм дій поліцейських і прийняття правильних рішень у разі виникнення надзвичайних ситуацій та взаємодію з іншими спеціалізованими службами цивільного захисту області.

Володимир Павлюк,
викладач НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 73 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]