НОВИНИ » 2017 » Серпень » 30 » Профілактична робота з питань безпеки життєдіяльності
16:34
Профілактична робота з питань безпеки життєдіяльності

Літні канікули у школярів – це період цікавих змін перед новим навчальним роком фізичний розвиток, активний відпочинок, зміцнення здоров'я, пізнання цікавого, нові знайомства, враження та духовне збагачення.

Кожного року батьки, в силу своїх можливостей, намагаються забезпечити дітям якісний і безпечний відпочинок з можливістю оздоровлення та лікування.

На території Рівненської області функціонує декілька дитячих санаторно-оздоровчих комплексів, які є популярними серед школярів, відпочинок у яких є бажаним і корисним. Одним із таких закладів є КП ДСОК „Електронік-Рівне”, який цього року вже відвідало понад 1800 дітей.

Методисти навчально-методичного центру цивільного захисту і безпеки життєдіяльності Рівненської області систематично проводять інформаційно-консультативну роботу з керівництвом та персоналом оздоровчого закладу для того, щоб забезпечити якісний методичний супровід виховного процесу дітей з питань безпеки життєдіяльності. Щороку надаються методичні рекомендації щодо внесення змін у плануючі документи з питань цивільного захисту закладу, проходження функціонального навчання з цивільного захисту та спеціального навчання з питань пожежної безпеки керівництвом на базі НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.

Нещодавно працівники Центру відвідали табір з метою проведення профілактичної бесіди з персоналом оздоровчого закладу та забезпечення працівників та дітей роздатковим матеріалом: пам’ятками щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях, брошурами, буклетами.

Створення належних і, головне, безпечних умов для культурно-виховної та спортивно-оздоровчої роботи з дітьми є головним завданням колективу табору. Сподіваємось, наша співпраця з дитячими санаторно-оздоровчими закладами залишить свій слід у вихованні сучасної молоді.

Наталія Зищук,
методист обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.

Переглядів: 66 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]