НОВИНИ » 2017 » Серпень » 18 » Протипожежне тренування в „ Лісовій пісні”
12:22
Протипожежне тренування в „ Лісовій пісні”

17 серпня 2017 року в м. Вараш на території центру дозвілля "Лісова пісня" майстрами виробничого навчання Кузнецовських курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області було проведено протипожежне тренування.

Колектив закладу був проінформований про види первинних засобів пожежогасіння, їх призначення та практичне використання в побуті. Зокрема: як підготувати вогнегасник до роботи та розпочати процес гасіння, як врахувати напрямок вітру аби гасити вогонь, а не засипати порошком власний одяг. Також наголосили на дотриманні загальних правил безпеки при застосуванні вогнегасників.

 

На тренуванні був використаний порошковий вогнегасник, який підлягав перезарядці. Після наглядного прикладу гасіння вогню директором центру та працівником курсів ЦЗ свої практичні навички продемонстрували решта працівників закладу. Із завданням усі справились на відмінно.

В ході тренування на прикладах, наведених присутніми з життєвого досвіду, були обговорені та проаналізовані різні можливі загоряння. Після завершення тренування вогнегасник передали на перезарядку.

Ніна Регещук,
майстер виробничого навчання Кузнецовських курсів 3 категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 102 | Додав: kvu | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]