НОВИНИ » 2018 » Серпень » 16 » Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з дітьми
16:14
Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з дітьми

Сьогодні, як ніколи, потрібно готувати дітей до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає. Діти та молодь повинні бути озброєні знаннями і навичками правильної поведінки у разі загрози їх життю та здоров'ю. Це вказує на необхідність додаткового проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед дітей щодо дотримання правил безпечної поведінки та набуття навичок в разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру.

Саме тому, 15 серпня 2018 року педагогічний працівник Вараських курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області спільно з Маріє Балаєвою, інструктором з домедичної допомоги, лікарем невідкладних станів КЗ „Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” розгорнули мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях на базі міської публічної бібліотеки м. Вараш у відділі обслуговування юнацтва. Основна мета проведення заходу: виховання відповідального ставлення до безпеки людини; формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя; усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі.

Щоб підвищити рівень обізнаності працівників та відвідувачів з питань цивільного захисту фахівець Вараських курсів роздала методичні матеріали з питань безпеки життєдіяльності, пам’ятки щодо правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, зокрема при загрозі терористичних актів, радіаційній небезпеці, порядку дій населення у випадку евакуації, оснащення екстреної валізи, дії у випадку пожежі та задимленні під’їзду; продемонструвала відеофільм, що пропагує дотримання правил безпеки під час різних надзвичайних ситуацій.

На завершення діти вчилися надавати базову серцево-легеневу реанімацію постраждалому з практичним відпрацюванням на манекені-тренажері. Під час роботи мобільного пункту активну участь взяли бібліотекар I категорії Людмила Огребчук та бібліограф Олена Антонюк. Найголовніше, діти запам’ятали, що дотримання елементарних правил та звичайна обачність можуть відвернути біду. 

Юлія Козлова,
завідувач Вараських курсів 3 категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 50 | Додав: kvu | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]