НОВИНИ » 2017 » Грудень » 28 » Проведення спеціального об’єктового тренування формувань ЦЗ
17:00
Проведення спеціального об’єктового тренування формувань ЦЗ

Потужний світовий промисловий розвиток призвів до зростання кількості та масштабності надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Наша з вами безпека залежить від того, як на державному, регіональному, місцевому і об’єктовому рівнях вирішуються завдання захисту населення, об’єктів економіки, історичного та культурного надбання від надзвичайних ситуацій техногенного, природного або іншого характеру.

Розуміння сказаного вище зобов’язує керівників суб’єктів господарювання вживати заходи, мета яких полягає у створенні цілісної системи захисту працівників підприємств, установ та організацій, населення і територій від надзвичайних ситуацій.

Однією з важливих ланок в системі заходів із запобігання і реагування на надзвичайні ситуації є навчання працюючого населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Керівники РОВКП ВКГ „Рівнеоблводоканал” з відповідальністю ставляться до питання навчання своїх працівників з питань цивільного захисту, посадові особи вчасно проходять підготовку в Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Рівненської області і запрошують фахівців Центру для проведення занять у структурних підрозділах.

28 грудня 2017 року керівництвом РОВКП ВКГ „Рівнеоблводоканал” проведено спеціальне об’єктове тренування формувань ЦЗ на очисних спорудах м. Рівне.

Майстри виробничого навчання циклу практичної підготовки Центру Олена Мамчур та Віталій Сас провели інструктивно-методичні заняття та практичне відпрацювання заходів з надання домедичної допомоги постраждалим у надзвичайних ситуаціях та використання первинних засобів пожежогасіння, протипожежного устаткування та інвентарю. Працівники були ознайомлені з основними вимогами пожежної безпеки.

Проведені заняття дуже зацікавили присутніх, вони ставили питання і виявили бажання й надалі співпрацювати з фахівцями навчально-методичного центру з питань підготовки працівників до дій у екстремальних ситуаціях.

Олена Мамчур, Віталій Сас ,
майстри виробничого навчання циклу практичної підготовки НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 130 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]