НОВИНИ » 2018 » Грудень » 12 » Проведено семінар з відповідальними особами з питань цивільного захисту закладів загальної середньої освіти міста Рівне
17:22
Проведено семінар з відповідальними особами з питань цивільного захисту закладів загальної середньої освіти міста Рівне

12 грудня 2018 року на базі опорного (базового) з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності закладу загальної середньої освіти міста - ЗОШ І-ІІІ ст. №9 Рівненської міської ради пройшов черговий семінар з теми „Організація роботи з питань цивільного захисту у освітніх закладах відповідно до вимог чинного законодавства”.

У семінарі взяв участь головний спеціаліст управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради – Микола Радько, який акцентував увагу освітян на необхідність проведення заходів цивільного захисту у закладах заради безпечного освітнього процесу та збереження життя і здоров'я всіх його учасників.

Головний фахівець відділу цивільного захисту Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області Ігор Сас довів до учасників семінару аспекти протипожежного захисту закладів освіти.

Заступник начальника НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Андрій Клещевніков ознайомив присутніх зі змінами у нормативно-правовій базі сфери цивільного захисту, вимогами щодо проходження функціонального навчання з цивільного захисту керівниками та заступниками керівників закладів освіти. Фахівці обласного методичного кабінету Центру розказали про діяльність опорного закладу з питань ЦЗ та БЖД, методику організації та проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності.

Заступник директора ЗОШ І-ІІІ ст. №9 Валентина Кондратюк поділилась з колегами досвідом проведення Дня цивільного захисту і організувала проведення квесту „Бережіть своє життя” для учасників семінару, у якому кожен мав змогу відчути себе частиною дружнього колективу і поділитись знаннями.

ЗОШ І-ІІІ ст. №9 продовжує свою роботу як опорний заклад та надає консультативну допомогу закладам загальної середньої освіти міста з питань ведення плануючої документації з цивільного захисту та організації проведення практичних заходів. Колеги вдячні колективу закладу за співпрацю.

Наталія Зищук,
методист обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 73 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]