НОВИНИ » 2017 » Липень » 24 » Проводиться моніторинг якості діяльності структурних підрозділів Центру
10:16
Проводиться моніторинг якості діяльності структурних підрозділів Центру

На виконання річного плану роботи НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області 21 липня 2017 року працівниками Центру була проведена перевірка моніторингу якості навчально-методичної діяльності Здолбунівських курсів 3 категорії.

Під час роботи було звернено увагу на наявність та якість ведення документації щодо організації роботи міських курсів:

керівні документи установ державного та регіонального рівня (накази, вказівки, розпорядження МВС, ДСНС України, ІДУ у сфері ЦЗ, НМЦ та інші); положення про міські курси;

посадові інструкції завідувача та працівників курсів;

плани роботи, розклади проведення занять, графіки проведення практичної підготовки, програми постійно-діючих семінарів тощо.

Облікова та звітна документація на курсах ведеться правильно та в повному об’ємі. В методичній роботі працівники використовують методичні рекомендації та розробки. В наявності є мультимедійний проектор і при проведенні занять використовуються відеоматеріали та презентації до тем з функціонального навчання.

В ході перевірки також визначена оснащеність міських курсів навчальним майном, а саме, навчальними зразками засобів індивідуального захисту, приладами радіаційного та хімічного контролю. Були надані практичні поради по облаштуванню стендів у навчальному класі.

Сергій Степанюк,
майстер виробничого навчання Здолбунівських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 105 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]