НОВИНИ » 2017 » Жовтень » 23 » Рівненське ВПУ ресторанного сервісу та торгівлі знову тренується
19:11
Рівненське ВПУ ресторанного сервісу та торгівлі знову тренується

20 жовтня 2017 року у Рівненському вищому професійному училищі ресторанного сервісу та торгівлі було проведено Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності і об’єктове тренування.

За планом теоретичної підготовки перед початком тренувань провів заняття викладач НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, який дав поняття про надзвичайні ситуації мирного часу, їх класифікацію за масштабами, розповсюдженням та характером явищ, вплив їх наслідків на життєдіяльність населення та суб’єктів господарювання, а також розповів про дії населення при виникненні надзвичайних ситуацій на території області.

 

Фахівець продемонстрував присутнім сучасні прилади радіаційної та хімічної розвідки, засоби індивідуального захисту органів дихання від небезпечних хімічних речовин та звернув увагу на дотримання порядку забезпечення засобами індивідуального захисту персоналу підприємств та населення області, яке проживає у прогнозованих зонах хімічного забруднення. По завершенню заняття присутнім були продемонстровані відеоматеріали щодо дій населення при аваріях на хімічно небезпечних об’єктах та дій у надзвичайних ситуаціях, що пов’язані з терористичними проявами.

Практичні заходи навчань проводилося з теми „Дії персоналу та учнів під час виникнення пожежі в навчальній лабораторії”. Перед початком тренування учасники навчально-виховного процесу були ознайомлені із засобами пожежогасіння та способом їх використання. В ході проведення тренування було відпрацьовано практичну частину тренування – оповіщення та евакуацію персоналу та учнів з навчального корпусу училища.

Під час підведення підсумків проведеного тренування було зазначено, що потрібно покращувати матеріально - технічне оснащення заходів цивільного захисту навчального закладу та удосконалювати злагодженість дій працівників в ході проведення тренувань з питань ЦЗ.

Володимир Павлюк,
викладач НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 101 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]