НОВИНИ » 2017 » Грудень » 8 » Розгорнуто мобільний консультаційний пункт
10:57
Розгорнуто мобільний консультаційний пункт

З метою проведення просвітницько-інформаційної роботи серед працівників підприємств, установ, організацій та жителів м. Вараш 7 грудня 2017 року на території комунального підприємства «Житлокомунсервіс» працівниками Кузнецовських курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області було розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Комунальне підприємство «Житлокомунсервіс» м. Вараш – це об’єкт з масовим перебуванням людей. Тут його відвідують різні категорії населення: підприємці, працівники суб’єктів господарювання, непрацююче населення та пенсіонери. Саме це дало змогу надати консультації відвідувачам КП з різноманітних тем, зокрема: „Дотримання правил пожежної безпеки в офісах та в побуті”, „Дії населення при виникненні надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру”, „Дії при виявленні невідомих предметів” тощо.

Мешканці міста отримали рекомендації з питань цивільного захисту і безпеки життєдіяльності та пам’ятки, в яких міститься інформація про дії населення під час виникнення надзвичайних ситуацій: у разі загрози техногенної аварії, стихійного лиха, виникнення терористичного акту, а також порядку надання домедичної допомоги травмованим та потерпілим.

Під час розгортання мобільного пункту було надано інструктивно-методичну допомогу відповідальним особам КП «Житлокомунсервіс» щодо планування, підготовки та проведення заходів з цивільного захисту у 2018 році.

Валентин Касянчук,
майстер виробничого навчання Кузнецовських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 115 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]