НОВИНИ » 2018 » Грудень » 10 » РОЗГОРНУТО МОБІЛЬНИЙ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
10:14
РОЗГОРНУТО МОБІЛЬНИЙ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ

Фахівцями Вараських курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області 07 грудня 2018 року в приміщенні Антонівської сільської ради Володимирецького району було розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Під час роботи мобільного пункту для працівників та відвідувачів сільської ради проводилися консультації щодо правил поведінки в екстремальних ситуаціях та в умовах виникнення стихійного лиха чи загроз соціального характеру. Окремо було акцентовано увагу на сезонні небезпеки – хуртовини, ожеледиці, обмороження, поведінку на льоду тощо. Також надавалися рекомендації щодо дотримання правил безпечної протипожежної поведінки при користуванні електричними побутовими приладами та роз’яснено порядок дотримання правил пожежної безпеки при користуванні обігрівальними приладами і пічним опаленням.

Серед населення та працівників сільської ради було розповсюджено пам’ятки та буклети з інформацією застережливого характеру.

Валентин Касянчук,
майстер виробничого навчання Вараських курсів 3 категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 50 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]