НОВИНИ » 2017 » Липень » 17 » Розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт
17:08
Розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт

З метою надання методичної допомоги з питань цивільного захисту 14 липня 2017 року на базі Млинівської об’єднаної територіальної громади працівники Здолбунівських курсів розгорнули мобільний консультаційний пункт з питань ЦЗ. Мешканці смт. Млинів, які відвідали консультаційний пункт, ознайомились з правилами поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій, отримали пам’ятки щодо правил використання первинних засобів пожежогасіння, безпеки відпочинку в літній період, зокрема, небезпеки кліщів, правил поведінки на воді, домедичної допомоги при утопленні, теплового та сонячного удару, підготовлені працівниками обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області.

Також відбулася зустріч з головами Бокіймівської та Млинівської об’єднаних територіальних громад. У ході зустрічі завідувач Здолбунівських курсів Сергій Соломчук звернув увагу на ведення плануючої документації з питань ЦЗ та необхідність навчання керівників громад з цивільного захисту та пожежної безпеки з метою здійснення конкретних заходів щодо підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях.

На завершення, присутні отримали вичерпну та корисну інформацію, яка обов’язково стане у нагоді для подальшої діяльності щодо організації цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах.

Сергій Степанюк,
майстер виробничого навчання Здолбунівських курсів
3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 77 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]