НОВИНИ » 2017 » Листопад » 9 » Розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт
15:44
Розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт

Згідно графіку розгортання мобільних навчально-консультаційних пунктів з навчання населення діям у НС підрозділами НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, 09 листопада 2017 року працівниками Кузнецовських курсів 3 категорії на території загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 м. Вараш було розгорнуто консультаційний пункт.

Під час роботи пункту для керівного складу, педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу проводилися консультації з безпеки життєдіяльності в умовах виникнення стихійного лиха, особливо в осінньо-зимовий період та загроз соціального характеру. Також надавалися рекомендації щодо дотримання правил безпечної поведінки при загрозі та виникненні пожежі; при користуванні електричними та обігрівальними приладами.

Працівники курсів акцентували увагу на сезонні небезпеки –наслідки спалювання сухої трави, буревії, повені; довели порядок дій у разі виявлення підозрілих і вибухонебезпечних предметів, дотримання правил пожежної безпеки під час перебування в лісопаркових зонах, роботах на сільськогосподарських угіддях, дій постраждалих від укусів тварин.

До даного заходу було залучено інспектора Вараського міського сектору ГУ ДСНС України в Рівненській області Ігоря Шевчука, який довів до присутніх працівників статистичні дані щодо виникнення надзвичайних ситуацій на території України, області та міста, зокрема щодо кількості пожеж, загиблих, травмованих, розповів про роботу рятувального підрозділу міста в напрямку протипожежної діяльності.

Також було продемонстровано відеофільм НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області: «Надзвичайні ситуації - Пожежі». Серед працівників навчального закладу було розповсюджено пам’ятки та буклети з інформацією застережного характеру, порадами фахівців як діяти в екстремальних ситуаціях.

Валентин Касянчук,
майстер виробничого навчання
Кузнецовських курсів 3 категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 108 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]