НОВИНИ » 2018 » Лютий » 6 » Розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт
16:02
Розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт

Навчання громадян правильним діям у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій є актуальним сьогодні, а разом з тим актуальною є й робота мобільного навчально-консультаційного пункту.

Згідно графіка, затвердженого начальником Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області, працівники Вараських курсів 3 категорії 06 лютого 2018 року в приміщенні Довговільської сільської ради Володимирецького району розгорнули мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Під час роботи мобільного пункту з працівниками сільської ради, господарським персоналом та населенням проводилися консультації з безпеки життєдіяльності у зимовий період, в умовах виникнення стихійного лиха та загроз соціального характеру. Окремо було акцентовано увагу на сезонних небезпеках: хуртовинах, ожеледицях, обмороженнях, поведінці на льоду, а також надавалися рекомендації щодо дотримання правил безпечної протипожежної поведінки при користуванні електричними побутовими приладами та пічним опаленням. У зв’язку з епідемією захворювання на грип проведено бесіди про те, як уникнути захворювання та його профілактика.

Серед населення та працівників сільської ради було розповсюджено інформаційні листівки, пам’ятки та буклети з інформацією застережного характеру, підготовлені фахівцями обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.

Валентин Касянчук,
майстер виробничого навчання Вараських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 131 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]