НОВИНИ » 2018 » Квітень » 5 » Розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт
12:02
Розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт

Бібліотека – це об’єкт з масовим перебуванням людей, саме тому 05 квітня 2018 року працівниками Вараських курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області в приміщенні читального залу Вараської міської публічної бібліотеки було розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Працівникам та відвідувачам бібліотеки надавались консультації щодо „Правил пожежної безпеки в побуті”, „Дій населення при виникненні надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру” та рекомендації сезонного характеру:, „Дії при повені”, „Небезпека спалювання листя та сміття”, „Дії населення при виявленні невідомого предмету” тощо.

Окрему увагу було звернуто на дотримання протипожежних правил під час Великодніх богослужінь, при використанні відкритого вогню та роз’яснено правила безпеки й поведінки у місцях з масовим перебуванням людей.

Під час розгортання мобільного пункту було надано інструктивно-методичну допомогу працівникам з питань планування та проведення заходів з цивільного захисту.

Усі бажаючі отримали пам’ятки застережливого характеру.

Валентин Касянчук,

майстер виробничого навчання Вараських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 79 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]