НОВИНИ » 2018 » Липень » 12 » Розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт
15:21
Розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт

Навчання громадян правильним діям у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій є актуальним сьогодні, а разом з тим актуальною є й робота мобільного навчально-консультаційного пункту.

Працівники Вараських курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області 12 липня 2018 року в приміщенні Рафалівської селищної ради Володимирецького району розгорнули мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Під час роботи мобільного консультаційного пункту населенн та працівникам селищної ради фахівці курсів надали консультації з безпеки життєдіяльності в екстремальних умовах літнього періоду, виникнення стихійного лиха чи загроз соціального характеру, поради щодо дотримання правил безпечної поведінки на водоймах, у лісі. Окремо акцентувалася увага на сезонних небезпеках: виникненні пожеж, грози, ураганів. Також педагогічні працівники пояснили, що робити при укусах комах та змій.

Серед населення та працівників селищної ради було розповсюджено пам’ятки та буклети застережного характеру, підготовлені фахівцями НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.

Валентин Касянчук,
майстер виробничого навчання Вараських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 83 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]