НОВИНИ » 2018 » Жовтень » 29 » РОЗГОРТАННЯ МОБІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ПУНКТУ У ВІДДІЛЕННІ УКРПОШТИ
14:44
РОЗГОРТАННЯ МОБІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ПУНКТУ У ВІДДІЛЕННІ УКРПОШТИ

26 жовтня 2018 року у Вараському відділенні Укрпошти №3 педагогічними працівниками Вараських курсів 3 категорії Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області було розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Основним завданням заходу було проведення інформаційно-просвітницької роботи і пропаганди знань серед населення щодо правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій, в яких може опинитись населення міста. Відвідувачі та працівники поштового відділення були ознайомлені з ймовірними надзвичайними ситуаціями м. Вараш, а також з проведенням заходів ЦЗ: евакуацією, йодною профілактикою, укриттям в захисних спорудах цивільного захисту. Особливу увагу фахівці курсів звернули на вміст „екстреної валізи”, з котрою потрібно прибути на збірний пункт евакуації. Усі присутні отримали пам’ятки застережливого характеру.

Запобігти і значно зменшити число постраждалих можна тільки у тому випадку, коли населення володіє навичками дій у надзвичайних ситуаціях

Ніна Регещук,
майстер виробничого навчання Вараських курсів 3 категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 38 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]