НОВИНИ » 2018 » Серпень » 31 » Розпочався навчальний процес другого півріччя 2018 року
15:36
Розпочався навчальний процес другого півріччя 2018 року

Після тривалого періоду літніх відпусток відновився освітній процес з функціонального навчання у сфері цивільного захисту у навчально-методичному центрі.

30 серпня 2018 року відбулося чергове засідання педагогічної ради Центру, основним питанням якого було „Про стан підготовки та готовність структурних підрозділів Центру до проведення функціонального навчання у другому півріччі 2018 року”.

Т.в.о. начальника центру Андрій Клещевніков зауважив, що за перше півріччя План комплектування Центру виконаний на 109 %. Станом на 31 серпня 33 рази працівники Центру розгортали мобільні навчально-консультаційні пункти. Функціонування сайту Центру дає можливість фахівцям у сфері цивільного захисту та громадянам нашої області отримувати оновлену інформацію з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. Проведені певні заходи з покращення навчально-матеріальної бази, що забезпечує достатню якість освітнього процесу. Працівники Центру з натхненням продовжують вирішувати питання щодо вдосконалення навчання громадян нашої області у сфері цивільного захисту.

Функціональне навчання у другому півріччі 2018 року розпочалося зі слухачами категорії „Заступники керівників інженерної спеціалізованої служби цивільного захисту області, міст обласного значення та районів”. Тривали заняття з 28 по 31 серпня відповідно до Програми функціонального навчання. Суттєву допомогу в оволодінні знаннями щодо організації діяльності інженерної спеціалізованої служби цивільного захисту надавав Валерій Бура, головний спеціаліст відділу інженерно-технічних заходів та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи управління з питань НС та ЦЗН Рівненської облдержадміністрації. Після завершення занять слухачі успішно здали заліки, представивши для розгляду відпрацьовані документи, що стосуються організації діяльності спеціалізованих служб, які вони очолюють.

Наталія Кособуцька,
методист обласних курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 57 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]