НОВИНИ » 2017 » Жовтень » 27 » Семінар-практикум в Корецькому дошкільному навчальному закладі
15:51
Семінар-практикум в Корецькому дошкільному навчальному закладі

Сучасний комплекс проблем безпеки потребує від освітян знань та компетенції з питань виховання та навчання дітей правил безпечного перебування у навколишньому середовищі. Найважливішою складовою цього процесу є формування культури безпеки життєдіяльності з раннього дитинства.

Відповідно до Плану роботи управління освіти, молоді та спорту Корецької районної державної адміністрації працівниками управління та колективом ДНЗ (ясла-садок) №3 Корецької міської ради, за участю майстра виробничого навчання Острозьких курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області, проведено семінар-практикум завідувачів та вихователів дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів Корецького району з теми „Організація освітньої роботи щодо формування безпечної поведінки у дітей дошкільного віку”.

 

За планом семінару педагоги опорного з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності дошкільного навчального закладу №3 м. Корець презентували свій досвід роботи з питань безпеки життєдіяльності, ознайомили учасників семінару з методичними розробками, рекомендаціями. Вихователь Наталія Годун представила свої напрацювання з теми „Система роботи щодо формування основ з безпеки життєдіяльності”, Надія Хіміч – з теми „Абетка безпеки дошкільника”.

Для гостей заходу були підготовлені роздаткові матеріали, що складались з переліку діючих нормативно-правових актів з цивільного захисту, функціональних обов’язків у сфері ЦЗ керівників закладів освіти, алгоритму дій щодо попередження можливих надзвичайних ситуацій, методики проведення та плануючих документів щодо організації та проведення Тижня безпеки дитини. Учасники семінару переглянули виставку матеріалів з основ безпеки життєдіяльності, в тому числі виготовлених руками дітей. Кульмінацією заходу був перегляд розваги з теми „Казка вчить, як на світі жить”.

Проведення семінару-практикуму дало можливість присутнім обмінятись досвідом, вдосконалити професійні навики та отримати базові знання з питань цивільного захисту та відповідної документації.

Володимир Ясеньчук,
майстер виробничого навчання
Острозьких курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 155 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]