НОВИНИ » 2018 » Грудень » 18 » Семінар-практикум з організації цивільного захисту для відповідальних з питань ЦЗ закладів освіти Острозького району
11:54
Семінар-практикум з організації цивільного захисту для відповідальних з питань ЦЗ закладів освіти Острозького району

14 грудня 2018 року на базі опорної з питань цивільного захисту Вельбівненської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар-практикум з організації цивільного захисту для відповідальних з питань ЦЗ 34 закладів освіти Острозького району.

У часи складних життєвих реалій важливою залишається проблема профілактичної роботи щодо формування навичок безпечної життєдіяльності. Виникає необхідність, починаючи з дошкільного і шкільного віку, навчити дітей свідомо ставитися до свого здоров’я, питань особистої безпеки та безпеки навколишніх.

У проведенні даного семінару взяли участь: Віктор Мартинюк, начальник відділу НС та ЦЗН Острозької райдержадміністрації; Микола Зеленюк, відповідальний з питань ЦЗ відділу освіти Острозької райдержадміністрації; Ярослав Андросюк, завідувач Острозьких курсів 3 категорії, майстер виробничого навчання курсів та Наталія Зищук, методист обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області.

Представник Острозького МРС ГУ ДСНС України у Рівненській області майор служби ЦЗ Андрій Оніщук, розповів про організацію протипожежного захисту в освітніх закладах.

У ході семінару співробітниками навчально-методичного центру були висвітлені питання щодо організації роботи з питань ЦЗ освітніх закладів відповідно до вимог чинного законодавства, була презентована робота навчально-методичних кабінетів з ЦЗ та БЖД в опорних закладах області. Також під час семінару розглядалися питання якості відпрацювання плануючої, облікової та звітної документації з питань ЦЗ.

У практичній частині семінару учасниками освітнього процесу та працівниками закладу відбулося відпрацювання дій в разі виникнення надзвичайної ситуації (евакуація при пожежі).

„Подібні семінари потрібно проводити, адже їх мета – забезпечення збереження життя та здоров’я дітей, формування у них ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя, поліпшення якості навчально-виховної роботи з питань особистої безпеки і захисту життя, удосконалення теоретичних знань та практичних навичок у педагогічних працівників та персоналу закладів освіти” - підсумував роботу семінару директор Вельбівненської ЗОШ Степан Остапович.

Людмила Малеванчук,
МВН Острозьких курсів 3 категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 45 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]