НОВИНИ » 2018 » Листопад » 20 » Семінар з закладами освіти
15:33
Семінар з закладами освіти

 

Заклади освіти області продовжують проводити семінари згідно окремого Графіка. Зокрема, у листопаді 2018 року на базі опорного закладу з питань ЦЗ та БЖД Острожецькому навчально-виховному комплексі проведено семінар заступників керівників закладів освіти Острожецької об’єднаної територіальної громади. 

 

Директор школи Лариса Кравчук привітала учасників заходу та представила візитку закладу.

Майстром виробничого навчання Здолбунівських курсів 3-ї категорії було запропоновано учасникам семінару мультимедійні та відеоматеріали, а також рекомендовано створення предметних кабінетів „Основ здоров’я” та „Захист Вітчизни” у кожному закладі загальної середньої освіти громади для удосконалення освітнього процесу та його програмно-методичного забезпечення.

У заході взяв участь заступник голови Острожецького ОТГ Всеволод Пекарський, котрий наголосив на питанні організації роботи, матеріального забезпечення та перспектив розвитку з питань цивільного захисту.

По завершенню теоретичної частини семінару відбулося відпрацювання дій учасників освітнього процесу у разі виникнення надзвичайної ситуації. Практична частина містила подачу ввідної „Пожежа”, інформування та дії працівників і учнів закладу відповідно до Інструкції про заходи пожежної безпеки для учасників освітнього процесу та працівників охорони.

Усі учасники семінару залишилися задоволеними та отримали корисний досвід.

Сергій Брикса,
майстер виробничого навчання Здолбунівських курсів 3 категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.

Переглядів: 33 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]