НОВИНИ » 2018 » Квітень » 24 » Ще раз про правила поведінки при НС
16:49
Ще раз про правила поведінки при НС

24 квітня 2018 року в приміщені диспетчерської служби Здолбунівського відділення ПАТ „Рівнегаз” за адресою м. Острог, вул. Кривоноса, будинок 34 завідувачем Острозьких курсів 3-ої категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області було розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. У роботі мобільного навчально-консультаційного пункту активну участь взяли працівники служби.

Робота консультаційного пункту була організована таким чином, щоб кожен бажаючий міг отримати вичерпну інформацію, роз’яснення щодо питань гарантованого забезпечення захисту та порядку дій в умовах надзвичайних ситуацій, проведені консультації для працівників та відвідувачів щодо правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, зокрема, дотримання правил пожежної безпеки в побуті, дії при пожежі, дії населення при загрозі вчинення терористичного акту, вибухонебезпечні предмети та інших ситуаціях, характерних для регіону. Працівники та відвідувачі отримали листівки, пам’ятки застережливого характеру, буклети, які надав Обласний методичний кабінет НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.

Приємно, що більшість громадян чітко усвідомлюють важливість такої роботи, особливо в теперішній неспокійний час, адже саме знання основних правил поведінки в екстремальних, нестандартних ситуаціях допоможе мінімізувати можливі негативні наслідки.

Ярослав Андросюк,
завідувач Острозьких курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 103 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]