НОВИНИ » 2018 » Квітень » 19 » Щорічний фестиваль дружин юних пожежних відкрито!
17:03
Щорічний фестиваль дружин юних пожежних відкрито!

Стартував XXІV фестиваль Дружин юних пожежних, міський етап якого пройшов 19 квітня 2018 року в приміщенні Міського палацу культури „Текстильник” за організації Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області, управління освіти Рівненського міськвиконкому.

Навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, популяризація серед молоді здорового й безпечного способу життя та професії пожежного-рятувальника –мета, яку ставить перед собою фестиваль щороку. Організувати сучасну молодь, сформувати навички правильних і рішучих дій в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях – завдання непрості та їх успішно виконують керівники команд-учасників з учнів закладів загальної середньої освіти міста Рівного. Цього року бажання взяти участь у фестивалі виявили 7 команд.

Знання з питань пожежної безпеки та акторську майстерність оцінювало компетентне журі: фахівці Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС України області, управління освіти Рівненського міськвиконкому, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області, а також завідувач класу-музею „Промінець”.

За традиційні конкурси „Візитка”, „Домашнє завдання”, „Гриби, ягоди”, та „Медичний” команди отримували певну кількість балів, які в результаті визначили переможців міського етапу фестивалю: І місце – ЗОШ №23 м. Рівне, ІІ місце – ЗОШ № 1 м. Рівне, ІІІ місце –НВК № 2 „школа-ліцей” м. Рівне.

За результатами фестивалю учасники отримали кубки, грамоти та подарунки, які вручив Віктор Бабак, начальник Рівненського міськрайонного управління, полковник служби ЦЗ.

У програму фестивалю входив конкурс малюнків. Переможцям цього конкурсу було вручено грамоти від управління освіти Рівненського міськвиконкому.

За кращі виступи у кожному конкурсі команди також отримали грамоти від навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області.

Знання з пожежної безпеки, закріплені у такій цікавій театральній формі залишаться в учасників фестивалю назавжди разом з отриманими позитивними емоціями.

Наталія Зищук,
методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.

Переглядів: 91 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]