НОВИНИ » 2018 » Серпень » 1 » Славетний трудовий шлях
17:23
Славетний трудовий шлях

За спиною довгі трудові роки і колосальний життєвий досвід, от і настав час приймати вітання з виходом на пенсію. 31 липня 2018 року співробітники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області урочисто вітали Анатолія Богуна із виходом на заслужений відпочинок і вручили грамоту НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області за багаторічну сумлінну працю, професійне виконання службових обов’язків та вагомий внесок у справу цивільного захисту та цінний подарунок на згадку.

Анатолій Іванович пройшов нелегкий, але славний шлях, на якому були творчі пошуки, успіхи та здобутки. У 1963 році призваний в Радянську Армію, котрій присвятив 26 років служби. Згодом працював на посаді заступника директора з адміністративно-господарської частини Рівненського кооперативного технікуму. З 2002 року працював в Головному управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації. Завершив свій трудовий шлях на посаді водія автотранспортних засобів господарського відділення НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Загалом Анатолій Іванович присвятив 18 років праці у сфері ДСНС.

Колектив Навчально-методичного центру бажає йому міцного здоров’я, земних благ, людського тепла та поваги і мирного неба над головою на довгі-довгі роки!

Алла Тищенко,
методист обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 75 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]