НОВИНИ » 2018 » Березень » 22 » Спеціальне об’єктове тренування формувань на телевізійній станції
15:49
Спеціальне об’єктове тренування формувань на телевізійній станції

З метою покращення діяльності ланки пожежогасіня, санітарної ланки та ланки з обслуговування захисних споруд, 21 березня 2018 року на базі Рівненської телевізійної станції в с. Антопіль майстри виробничого навчання циклу практичної підготовки Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області взяли участь у проведенні спеціального об’єктового тренування формувань цивільного захисту.

Першим етапом підготовки об’єктового тренування було ознайомлення з роботою об’єкта в цілому, а також з діяльністю відповідального з питань цивільного захисту Юрія Луценка та проведення інструктивно-методичних занять згідно плану підготовки до проведення СОТ.

Відповідно до Плану реагування на надзвичайні ситуації підприємства темою тренування було обрано „Дії керівного складу та працівників об’єктових формувань цивільного захисту у випадку загрози виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру (коротке замикання електропроводки в системі управління телевежею, пожежа у приміщенні, надання домедичної допомоги постраждалим та реагування ланки з обслуговування захисної споруди)”. До тренування були залучені усі формування ЦЗ об’єкта, які на практиці показали свої знання та вміння, необхідні для проведення заходів з цивільного захисту. Під час тренування майстри виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області та фахівці з питань ЦЗ об’єкта виконували функції пов’язані з проведенням тренувань та здійснювали постійний контроль за діями учасників тренування.

Навчальну мету заходу було досягнуто, а поставлені завдання виконані. Спеціальне об’єктове тренування проведено на оцінку „добре”.

На завершення, відповідальний з питань цивільного захисту Юрій Луценко подякував керівництву Центру за допомогу у підготовці та проведенні показового тренування.

Олена Мамчур,
майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 99 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]