НОВИНИ » 2017 » Травень » 26 » Стан реалізації державної політики у сфері ЦЗ
16:16
Стан реалізації державної політики у сфері ЦЗ

23 травня 2017 року Головним управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області було проведено комплексну інспекторську перевірку реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і території від надзвичайних ситуацій, стану організації роботи з питань техногенної та пожежної безпеки у Володимирецькому районі.

Очолював комісію заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Ігор Михальчук.

Серед членів комісії були начальник НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області полковник служби ЦЗ Сергій Вовчук, фахівці ГУ ДСНС України у Рівненській області, управління з питань НС та ЦЗН облдержадміністрації та Кузнецовських курсів 3 категорії навчально-методичного центру.

Метою перевірки стала не лише оцінка діяльності місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, а й надання організаційно-методичної допомоги керівному складу органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій у виконанні покладених на них завдань у сфері захисту населення і території району, у реагуванні на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки та управління силами реагування.

Під час перевірки надавалася методична допомога управлінню освіти Володимирецької райдержадміністрації, загальноосвітнім опорним (базовим) з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, а також сільським радам.

В ході проведення перевірки була дана ввідна „Розлив ртуті в приміщенні ДНЗ „Малятко” смт. Володимирець”. Персонал задіяних спеціалізованих служб цивільного захисту діяв чітко та злагоджено та повністю виконав поставлені завдання.

Юлія Козлова,
завідувач Кузнецовських курсів 3 категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 92 | Додав: kvu | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]