НОВИНИ » 2017 » Грудень » 29 » ТДВ „Поліссяхліб” продемонстрували свою роботу у сфері цивільного захисту
12:02
ТДВ „Поліссяхліб” продемонстрували свою роботу у сфері цивільного захисту

26 грудня 2017 року напередодні Новорічних та Різдвяних свят на базі ТДВ „Поліссяхліб” майстри виробничого навчання Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області проводили показове спеціальне об’єктове тренування формувань з питань цивільного захисту.

З метою покращення своєї діяльності в рамках здійснення методичного супроводу під час підготовки до проведення практичних заходів з цивільного захисту на суб’єктах господарювання до показового тренування залучився весь педагогічний склад Центру.

Першим етапом підготовки об’єктового тренування було ознайомлення з роботою об’єкта в цілому, а також з діяльністю відповідального з питань цивільного захисту Сергія Мосійчука. Начальник циклу практичної підготовки НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області продемонструвала документацію з питань ЦЗ, розроблену фахівцями з ЦЗ об’єкта та майстрами виробничого навчання під час проведення інструктивно-методичних занять до проведення спеціального об’єктового тренування.

Після того, як педагогічний склад Центру ознайомився з плануючою документацією об’єкта, роботою, яка проводиться об’єктом згідно програм підготовки працюючого населення діям у надзвичайних ситуаціях, яким чином ведеться облік проходження функціонального навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань ЦЗ, та іншою документацією розпочалася практична частина.

Відповідно до Плану реагування на надзвичайні ситуації підприємства темою тренування було обрано „Дії керівного складу та працівників об’єктових формувань цивільного захисту у випадку загрози виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру (припинення подачі газу та електроенергії на об’єкті внаслідок вибуху газу в хлібопекарній печі)”.

До показового тренування були залучені усі об’єктові формування ЦЗ об’єкта, які на практиці показали свої знання та вміння, необхідні для проведення заходів з цивільного захисту. Під час тренування майстри виробничого навчання та фахівці з питань ЦЗ об’єкта виконували функції посередників при керівному складі та ланках, здійснювали постійний контроль за діями учасників тренування.

Навчальну мету заходу було досягнуто та поставлені завдання виконані. Спеціальне об’єктове тренування проведено на оцінку „добре”.

На завершення, керівник об’єкта Олександр Коробка щиро подякував керівництву навчально-методичного центру за допомогу у підготовці та проведенні показового тренування.

Алла Скомаровська,
підполковник служби ЦЗ начальник циклу практичної підготовки НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 179 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]